top of page

Kancelaria frankowa Pabianice

kred wal rec na kłopoty_edited.jpg

Sprzyjające kredytobiorcom wyroki SN oraz TSUE w związku ze sprawami o kredyty frankowe poskutkowały tym, że fachowa pomoc frankowiczom w Pabianicach stała się bardzo pożądaną usługą. Na rynku pojawiło się wiele podmiotów, które obiecują efektywne wsparcie osobom posiadającym kredyt frankowy, jednak często brakuje im doświadczenia i kompetencji umożliwiających realizację tego celu. Dlatego odpowiednim rozwiązaniem, na które powinni zdecydować się frankowicze, są profesjonalne kancelarie frankowe działające w Pabianicach.

Przykładem takiej firmy jest SubiGo – kancelaria frankowa oferująca kompleksową pomoc dla frankowiczów w walce z bankami. Dysponujemy zespołem wykwalifikowanych prawników, którzy stanowią gwarancję dobrze poprowadzonej sprawy frankowej. Zależy Ci na skuteczności i rzetelnym, merytorycznym podejściu? Zaufaj kancelarii frankowej SubiGo!

Pomoc frankowiczom w Pabianicach na najwyższym poziomie

 

Osoba posiadająca kredyt we frankach musi zadbać o to, aby jej sprawą zajęła się sprawdzona kancelaria frankowa. Jednym z kryteriów wyboru powinna być kompleksowość usług – istotne jest nie tylko doradztwo prawne, ale również wsparcie specjalistów na każdym etapie postępowania frankowego. W SubiGo od początku do końca pomagamy naszym klientom w procesie frankowym – decydując się na współpracę z nami, zapewniasz sobie:

 • bezpłatną analizę sytuacji kredytowej,

 • niski koszt opłaty początkowej,

 • uczciwe wskazanie wysokości ewentualnych kosztów rozliczeń,

 • fachowo przygotowany i złożony do sądu pozew frankowy,

 • profesjonalną reprezentację na sali sądowej.

 

Kredyt frankowy nie musi być dłużej problemem, jeśli zajmie się nim nasza kancelaria w Pabianicach.

W jakim przypadku możliwe jest unieważnienie umowy kredytowej?

 

Wzrost liczby wygranych spraw sądowych przez kredytobiorców sprawił, że coraz więcej osób będących w analogicznej sytuacji chce walczyć o unieważnienie umowy frankowej w Pabianicach. Nie każdy kredyt we frankach daje jednak możliwość na osiągnięcie tego celu. Istnieją dwa główne typy zadłużeń frankowych:

 

W zależności od tego, jaki rodzaj kredytu zaciągnął dłużnik, różnić będzie się to, co może on wywalczyć na sali sądowej. Przekonaj się, co mogą osiągnąć osoby posiadające kredyty indeksowane oraz denominowane.

Jakie są różnice pomiędzy kredytem indeksowanym a denominowanym?

 

Ważną cechą kredytów indeksowanych jest fakt, że ich wypłata oraz wartość wyrażone są w złotówkach. Zadłużenie jest jednak spłacane we frankach, co skutkuje sytuacją, w której frankowicz zna kwotę, o jaką się ubiega, ale nie ma wiedzy na temat tego, ile będzie musiał zwrócić. Kredyty indeksowane nie dają szans na unieważnienie umowy frankowej, ale pozwalają na uzyskanie zwrotu nadpłaconych rat, a także zmniejszenie salda zadłużenia.

Z inną sytuacją mamy do czynienia w przypadku kredytów denominowanych. Ich wypłata realizowana jest w polskiej walucie, natomiast ich wartość wyrażona jest w szwajcarskiej. W wyniku tego dłużnik może otrzymać mniejszą kwotę od spodziewanej, ponieważ nie ma szans określić dokładnej wartości swojego kredytu. Właściciele kredytów denominowanych mogą ubiegać się na drodze sądowej o unieważnienie umowy frankowej.

Czy ugoda z bankiem jest opłacalna?

 

Kancelarie frankowe oferują osobom zamieszkującym Pabianice profesjonalną pomoc w sprawach frankowych. Zdarza się jednak, że obawa przed złożenie pozwu frankowego jest na tyle duża, iż frankowicze decydują się na rezygnację z tego rozwiązania i chcą pójść na ugodę z bankiem. W większości przypadkach okazuje się to błędem, ponieważ nie dość, że tracą okazję do uzyskania wielu korzyści, to dodatkowo mogą zagwarantować sobie następne kłopoty w przyszłości. Pozew frankowy to lepsze wyjście, które pozwala efektywnie walczyć o swoje prawa i nie oddziałuje negatywnie na historię kredytową frankowicza.

W kontaktach z bankiem niezbędne są doświadczenie i profesjonalizm, dlatego warto powierzyć odpowiedzialność za nie renomowanej kancelarii frankowej SubiGo. Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie w Twojej sytuacji i wesprzemy Cię na każdym etapie postępowania frankowego. Zgłoś się do nas i zapewnij sobie pomoc profesjonalistów.

Kompleksowa pomoc dla frankowiczów w Pabianicach i innych miastach

 

Kredyty frankowe i związane z nimi wyroki to prawdziwa specjalność kancelarii SubiGo. Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta w zakresie prowadzenia spraw frankowych nie tylko w Pabianicach, ale również w innych miejscowościach w całej Polsce:

 

Skontaktuj się z nami i zapewnij sobie profesjonalną pomoc w skutecznej walce o swoje prawa w sądzie.

Masz pytanie? Skontaktuj się  z nami!

Tymienieckiego 25c/296, Łódź

Napiszpomoc@kancelariasubigo.pl

 

Zadzwoń: (+48) 600 970 929

 • Biały Facebook Ikona
 • Biały Instagram Ikona
 • Biały LinkedIn Icon
 • Biały Twitter Ikona

Masz pytanie? Skontaktuj się  z nami!

Tymienieckiego 25c/296, Łódź

Napiszpomoc@kancelariasubigo.pl

 

Zadzwoń: (+48) 600 970 929

 • Biały Facebook Ikona
 • Biały Instagram Ikona
 • Biały LinkedIn Icon
 • Biały Twitter Ikona
bottom of page