top of page

Kancelaria frankowa Zgierz

6cf65f02-c6e4-4d86-89af-ad8a74836361_f1400x900.jpg

Dynamiczna sytuacja w obszarze kredytów we frankach sprawia, że coraz więcej podmiotów decyduje się na to, aby świadczyć pomoc frankowiczom w Zgierzu. Sprzyjające kredytobiorcom wyroki frankowe Sądu Najwyższego oraz Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej sprawiły, że pozew frankowy stał się obecnie jedną z najlepszych decyzji, jakie mogą podjąć osoby posiadające kredyty we frankach. Nie każda firma proponująca pomoc dla frankowiczów w Zgierzu zrzesza odpowiednich specjalistów, którzy byliby w stanie zapewnić zadowalającą jakość usług. Szukając doradcy, kredytobiorcy powinni wziąć pod uwagę wyłącznie sprawdzone kancelarie frankowe. Kancelaria frankowa SubiGo to zespół uznanych prawników, którzy od lat gwarantują kompleksową pomoc frankowiczom w Zgierzu i innych miastach Polski. Wesprzemy Cię w walce z bankiem o kredyt frankowy – zapoznaj się z naszą ofertą.

Profesjonalna prowadzenie spraw frankowych w Zgierzu

 

Kredyt we frankach to poważny problem, z którym pomoże Ci uporać się profesjonalna kancelaria frankowa SubiGo. Zapewniamy kompleksową obsługę prawną wszystkim tym, którzy borykają się z zadłużeniem w szwajcarskiej walucie. Nasza kancelaria gwarantuje wsparcie na każdym etapie procesu frankowego – świadczone przez nas usługi obejmują:

 • darmową analizę umowy kredytowej,

 • znikomą opłatę wstępną,

 • rzetelne oszacowanie kosztów możliwych rozliczeń,

 • fachowo sporządzony i złożony do sądu pozew frankowy,

 • reprezentację klienta w sądzie, którą zajmuje się doświadczony prawnik.

 

Jeżeli szukasz dobrej firmy, która oferuje pomoc frankowiczom w Zgierzu, to postaw na SubiGo.

Dowiedz się, o co możesz walczyć w sądzie

 

Właściwie wybrane kancelarie frankowe mogą pomóc osobom posiadającym kredyty frankowe w Zgierzu osiągnąć różnego rodzaju cele, takie jak stwierdzenie nieważności umowy frankowej, potocznie określane jako unieważnienia umowy frankowej. W naszym przypadku to, do czego dążymy razem z naszym klientem, zależy przede wszystkim od tego, jaki rodzaj zobowiązania zaciągnął. Wyróżnić można dwa rodzaje zadłużeń frankowych:

 

Sprawy o kredyty frankowe oraz wyroki na nich zapadające są zdeterminowane przez typy tych zobowiązań, dlatego warto poznać różnice między nimi.

Co odróżnia kredyt denominowany od indeksowanego?

 

Podstawową cechą, która charakteryzuje kredyt denominowany, jest to, że jego wartość wyraża się w szwajcarskiej walucie, natomiast wypłata następuje w polskiej. W konsekwencji frankowicz może otrzymać mniejszą kwotę, niż oczekiwał, gdyż nie zna dokładnej wartości kredytu. Kredytobiorcy obciążenie kredytem denominowanym po złożeniu pozwu frankowego mają szansę na to, aby uzyskać unieważnienie umowy kredytowej.

Kredyt indeksowany różni się od denominowanego tym, że jego wartość oraz wypłata wyrażone są w złotówkach. Kredytobiorca zdaje sobie sprawę z tego, o jaką sumę się stara, ale nie wie, ile będzie musiał oddać bankowi. W tym przypadku unieważnienie umowy frankowej nie jest możliwe, natomiast osiągalny jest zwrot nadpłaconych rat oraz obniżenie salda zadłużenia.

Masz pytanie? Skontaktuj się  z nami!

Tymienieckiego 25c/296, Łódź

Napiszpomoc@kancelariasubigo.pl

 

Zadzwoń: (+48) 600 970 929

 • Biały Facebook Ikona
 • Biały Instagram Ikona
 • Biały LinkedIn Icon
 • Biały Twitter Ikona

Czy ugoda z bankiem jest opłacalną alternatywą dla pozwu frankowego?

 

​Nierzadko frankowicze obawiają się składania pozwu do sądu. Wolą skorzystać z propozycji ugody przedstawionej przez bank, co zwykle okazuje się błędnym rozwiązaniem. Nasza kancelaria frankowa prowadząca sprawy o kredyty frankowe w Zgierzu zwraca uwagę swoim klientom, że w ten sposób tracą możliwość uzyskania licznych korzyści i mogą sprawić, że w przyszłości pojawią się kolejne problemy. Podkreślamy, że pozew to rozwiązanie, które nie wpływa negatywnie na zdolność kredytową frankowiczów i nie należy się go obawiać.

Jeżeli chcesz, aby Twój kontakt z bankiem przebiegał w sposób profesjonalny, zapewnij sobie fachową pomoc prawną. Jako kancelaria frankowa SubiGo gwarantujemy profesjonalne doradztwo, dzięki któremu będziesz w stanie podjąć najlepsze możliwe decyzje w Twojej sytuacji. Postaw na SubiGo i uzyskaj wsparcie doświadczonych specjalistów.

Kancelaria SubiGo – fachowa pomoc frankowiczom w Zgierzu

 

Nasze usługi w zakresie prowadzenia spraw frankowych wyróżnia profesjonalizm i kompleksowość. Działamy nie tylko na terenie Zgierza, ale także w innych miastach w całej Polsce:

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z kancelarią frankową SubiGo.

Masz pytanie? Skontaktuj się  z nami!

Tymienieckiego 25c/296, Łódź

Napiszpomoc@kancelariasubigo.pl

 

Zadzwoń: (+48) 600 970 929

 • Biały Facebook Ikona
 • Biały Instagram Ikona
 • Biały LinkedIn Icon
 • Biały Twitter Ikona
bottom of page