top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMarcin

Ile kosztuje prowadzenie sprawy frankowej?

Wielu klientów przed rozpoczęciem działań zmierzających do uwolnienia się od kredytu walutowego, zastanawia się, czy stać ich na walkę z bankiem (pozew frankowy).W naszej kancelarii przede wszystkim stawiamy na przejrzystość i prostotę. Dlatego informujemy o wszystkich kosztach, które są związane z pozwaniem banku na samym początku współpracy.


Kwoty te, w zależności od banku, który udzielił kredyt oraz parametrów kredytu są ustalane indywidualnie. Mają Państwo gwarancję, że przed rozpoczęciem działań otrzymają Państwo konkretne i stałe kwoty kosztów związanych z unieważnieniem umowy frankowej. Nasi klienci, decydujący się na prowadzenie sprawy przez naszą doświadczoną kancelarię frankową w większości przypadków otrzymują ofertę, która wygląda następująco: Opłata wstępna kancelarii: 980 zł Opłata sądowa: 1000 zł Honorarium za sukces: 5%-10% kwoty kredytu


Dla Państwa wygody oferujemy możliwość płatności ratalnej opłat początkowych.


Naszą misją jest pomoc frankowiczom, przejść przez proces sądowy w jak najszybszy, bezstresowy i skuteczny sposób. Skontaktuj się z nami już dziś, aby otrzymać indywidualną wycenę prowadzenia Twojej sprawy frankowej!


368 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page