top of page

Kancelaria frankowa Bydgoszcz

6cf65f02-c6e4-4d86-89af-ad8a74836361_f1400x900.jpg

W wyniku korzystnych wyroków frankowych SN i TSUE zwiększyła się grupa dłużników składających pozwy frankowe. Pomoc frankowiczom w Bydgoszczy jest zagadnieniem, którego profesjonalną realizację oferuje wiele podmiotów na rynku. Większość z nich nie ma jednak odpowiedniej wiedzy i doświadczenia, przez co osoby posiadające kredyty frankowe w Bydgoszczy mogą napotkać na swojej drodze nieuczciwe firmy, które źle poprowadzą ich sprawy. Aby zapobiec tego typu wpadkom, pomoc prawna frankowiczom powinna zostać oddana w ręce sprawdzonych specjalistów z dużym stażem na rynku. Kancelaria frankowa SubiGo to zespół kompetentnych, doświadczonych prawników, którzy od lat z powodzeniem zajmują się sprawami frankowymi. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Kompetentne wsparcie na każdym etapie procesu frankowego

Wybierając firmę oferującą pomoc frankowiczom w Bydgoszczy, trzeba zwrócić uwagę na kompleksowość jej usług. Warto zdecydować się na tę, która nie tylko zapewnia wsparcie kompetentnych prawników, ale również gwarantuje doradztwo na przestrzeni całego postępowania. Kancelaria frankowa SubiGo proponuje fachowe usługi prawne obejmujące m.in.:

 • nieodpłatną analizę sytuacji kredytowej,

 • niedużą opłatę początkową,

 • rzetelne określenie wysokości ewentualnych rozliczeń,

 • umiejętne sporządzenie oraz terminowe złożenie pozwu frankowego do sądu,

 • reprezentację klienta przed sądem w osobie doświadczonego, renomowanego prawnika.

Jeśli szukasz kancelarii niosącej skuteczną pomoc frankowiczom w Bydgoszczy, to SubiGo stanowi doskonały wybór.

 

Kiedy można starać się o unieważnienie umowy frankowej?

Frankowicze będący na bieżąco z wyrokami frankowymi wiedzą, że ich szanse na korzystne rozstrzygnięcie w sądzie znacząco wzrosła. Coraz więcej kredytobiorców decyduje się na rozprawę sądową, licząc na to, że uda im się doprowadzić do stwierdzenia nieważności umowy frankowej, określanego również jako unieważnienie umowy frankowej. Niektórzy nie zdają sobie jednak sprawy, że ten cel nie jest osiągalny w przypadku każdego rodzaju kredytu. Dłużnicy zaciągający zobowiązania kredytowe mogli zdecydować się na kredyty denominowane oraz indeksowane. Wybór, którego dokonali, determinuje obecnie możliwość starania się o unieważnienie umowy kredytowej.

Który kredyt daje nadzieję na unieważnienie umowy frankowej?

Kredyty frankowe denominowane charakteryzuje to, że jego wypłaty dokonuje się w złotych, a wartość wyrażona jest we frankach. Dłużnik może otrzymać mniej pieniędzy niż oczekiwał, gdyż nie wie, ile wynosi dokładna wartość jego kredytu. Co najistotniejsze, w przypadku kredytów denominowanych możliwe jest unieważnienie umowy frankowej.

Inne cechy posiadają kredyty indeksowane – zarówno ich wypłata, jak i wartość wyrażone są w polskiej walucie. Zobowiązanie spłacane jest we frankach, co sprawia, że kredytobiorca wie, o jaką kwotę się stara, ale nie zdaje sobie sprawy, ile będzie musiał spłacić. Co może zyskać frankowicz w takiej sytuacji? Stwierdzenie nieważności umowy frankowej nie jest możliwe, ale dłużnik ma szansę na zwrot nadpłaconych rat i zmniejszenie salda zadłużenia.

Masz pytanie? Skontaktuj się  z nami!

Tymienieckiego 25c/296, Łódź

Napiszpomoc@kancelariasubigo.pl

 

Zadzwoń: (+48) 600 970 929

 • Biały Facebook Ikona
 • Biały Instagram Ikona
 • Biały LinkedIn Icon
 • Biały Twitter Ikona

Nieopłacalność ugody z bankiem

Kancelarie frankowe oferujące pomoc frankowiczom w Bydgoszczy zalecają klientom składanie pozwów przeciwko kredytodawcom. Mimo tego niektóre osoby obawiają się wkroczenia na drogę sądową z potężnym przeciwnikiem i decydują się na własną rękę pójść na ugodę z bankiem. W obliczu korzystnych wyroków frankowych tego typu rozwiązanie nie ma zazwyczaj żadnego sensu, tym bardziej że pozwy frankowe nie wpływają w żaden sposób na zdolność kredytową. Nie dość, że zwycięstwo w sądzie gwarantuje znacznie więcej benefitów, to dalekosiężne konsekwencje ugody mogą być znacznie poważniejsze, niż wydaje się dłużnikowi.

To zrozumiałe, że osoby posiadające kredyty frankowe mogą nie być pewne jak postępować w kontaktach z bankami. Dlatego nad całym procesem powinna czuwać doświadczona kancelaria frankowa, która wie, jak rozgrywać tego rodzaju sytuacje. SubiGo to grupa ekspertów, która zapewniła pomoc wielu frankowiczom w Bydgoszczy i innych miastach – możesz nam zaufać!

 

Efektywna pomoc frankowiczom w Bydgoszczy – nawiąż współpracę z SubiGo

 

Jeżeli potrzebujesz specjalistycznego doradztwa prawnego z zakresu spraw frankowych, to skontaktuj się z SubiGo. Od lat budujemy naszą renomę nie tylko na rynku w Bydgoszczy, ale również innych miastach Polski jako:

Postaw na wiedzę, umiejętności oraz doświadczenie i zafunduj sobie kompleksowe wsparcie ze strony kancelarii frankowej SubiGo!

Masz pytanie? Skontaktuj się  z nami!

Tymienieckiego 25c/296, Łódź

Napiszpomoc@kancelariasubigo.pl

 

Zadzwoń: (+48) 600 970 929

 • Biały Facebook Ikona
 • Biały Instagram Ikona
 • Biały LinkedIn Icon
 • Biały Twitter Ikona
bottom of page