top of page

Kancelaria frankowa Warszawa

kred wal rec na kłopoty.png

W ostatnich latach pod wpływem korzystnych wyroków frankowych sytuacja kredytobiorców uległa zmianie. Nic dziwnego, że kancelarie frankowe w Warszawie i innych miastach Polski stają się coraz popularniejszym źródłem fachowego doradztwa prawnego oraz nadzieją na uwolnienie się od kredytu frankowego. Niestety sprzyjające frankowiczom orzeczenia Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej oraz Sądu Najwyższego niosą za sobą również pewne ryzyko. Sprawami frankowymi zaczęły zajmować się osoby bez wiedzy i doświadczenia, które zwietrzyły szansę na zarobek kosztem nieświadomych osób. Zaufanie takim ludziom może skutkować wyjątkowo przykrymi konsekwencjami, dlatego decydując się na sięgnięcie po pomoc, wybieraj rozsądnie. Takim wyborem jest kancelaria SubiGo – doświadczeni specjaliści, dla których kredyty frankowe oraz sądowe batalie z bankami w Warszawie i innych miastach nie mają tajemnic. 

Kompleksowa obsługa w zakresie kredytów frankowych

Kancelarie frankowe w Warszawie oferują różny pakiet usług prawnych. Osoby posiadające kredyty frankowe powinna interesować kancelaria, która kompleksowo zajmie się przeprowadzeniem klienta przez cały proces związany z postępowaniem kredytowym. Kancelaria frankowa SubiGo oferuje pomoc frankowiczom w Warszawie i innych miastach, która obejmuje:

 • bezpłatną analizę umowy frankowej,

 • niską opłatę wstępną,

 • uczciwe określenie możliwych kosztów rozliczeń,

 • profesjonalne przygotowanie, a także złożenie pozwu frankowego do sądu,

 • reprezentację przed sądem realizowaną przez doświadczonego prawnika posiadającego ugruntowaną wiedzę.

Skontaktuj się z nami i zapewnij sobie specjalistyczne doradztwo prawne w obszarze kredytów we frankach.

Czy unieważnienie umowy frankowej jest możliwe?

Jednym z głównych celów, dla których frankowicze decydują się zatrudniać kancelarie frankowe w Warszawie, jest doprowadzenie do stwierdzenia nieważności umowy frankowej, czyli potocznie unieważnienia takiej umowy. Korzystne wyroki frankowe sprawiły, że szansa na zrealizowanie tego zadania jest znacznie większa niż jeszcze kilka lat temu. Czy to oznacza, że unieważnienie umowy frankowej w Warszawie jest możliwe w każdym przypadku?

Odpowiedź brzmi: nie, ale i tak jest o co walczyć. Perspektywy, jakie ma frankowicz w związku ze złożeniem pozwu frankowego zależą przede wszystkim od rodzaju zaciągniętego zobowiązania. Zadłużenia we frankach dzieli się na:

 • kredyty denominowane,

 • kredyty indeksowane.

Masz pytanie? Skontaktuj się  z nami!

Tymienieckiego 25c/296, Łódź

Napiszpomoc@kancelariasubigo.pl

 

Zadzwoń: (+48) 600 970 929

 • Biały Facebook Ikona
 • Biały Instagram Ikona
 • Biały LinkedIn Icon
 • Biały Twitter Ikona

Czym różni się kredyt denominowany od indeksowanego i jakie są tego konsekwencje?

Kredyt denominowany to zadłużenie, którego wartość wyraża się we frankach, a wypłata realizowana jest w złotówkach. Oznacza to, że kredytobiorca nie zna dokładnej wartości kredytu, a w konsekwencji może uzyskać kwotę niższą od prognozowanej. Właściwie sporządzone pozwy frankowe dotyczące tego typu kredytów dają nadzieję na unieważnienie umowy frankowej.

Kredyty indeksowane są natomiast zobowiązaniem, które charakteryzuje wartość oraz wypłata wyrażona w złotówkach. Ze względu na to, że kredyt spłacany jest we frankach, frankowicz wie, o jaką sumę się ubiega, ale nie zna sumy, jaką będzie musiał zwrócić bankowi. Celem pozwów frankowych w tym przypadku nie jest unieważnienie umowy frankowej, ale zwrot nadpłaconych rat i zmniejszenie salda zadłużenia.

Pozew frankowy czy ugoda – na co się zdecydować?

Kancelarie frankowe w Warszawie umożliwiają kredytobiorcom walkę o swoje prawa w sądzie. Nierzadko jednak obawa przed postępowaniem na sali rozpraw jest tak silna, że frankowicze wolą skorzystać z propozycji ugody przedstawionej przez bank. W obecnej sytuacji jest to zwykle duży błąd – osoby posiadające kredyty frankowe tracą szansę na osiągnięcie wielu korzyści, a dodatkowo mogą zagwarantować sobie kolejne problemy w przyszłości. Należy pamiętać, że pozwy frankowe nie wpływają negatywnie na zdolność kredytową, dlatego nie ma powodów, aby się ich obawiać.

Kontakty frankowiczów z bankami nie należą do najprostszych, dlatego warto sięgnąć po fachową pomoc kancelarii frankowej. SubiGo gwarantuje profesjonalne doradztwo, które umożliwi znalezienie najlepszych rozwiązań w tej niełatwej sytuacji. Jeśli potrzebna Ci kancelaria frankowa w Warszawie – zgłoś się do nas!

Wybierz SubiGo – kompetentną kancelarię frankową działającą w Warszawie

Kancelaria frankowa SubiGo zapewnia kompleksową obsługę prawną na najwyższym poziomie. Terenem działalności naszej firmy jest nie tylko Warszawa, ale również inne miasta w całej Polsce:

Masz pytanie? Skontaktuj się  z nami!

Tymienieckiego 25c/296, Łódź

Napiszpomoc@kancelariasubigo.pl

 

Zadzwoń: (+48) 600 970 929

 • Biały Facebook Ikona
 • Biały Instagram Ikona
 • Biały LinkedIn Icon
 • Biały Twitter Ikona
bottom of page