top of page

Kancelaria frankowa Kraków

kred wal rec na kłopoty_edited.jpg

Skuteczne kancelarie frankowe to szansa dla kredytobiorców z Krakowa na udaną walkę o uwolnienie się od kredytu we frankach szwajcarskich. Wydane w ostatnich latach wyroki frankowe Trybunały Sprawiedliwości Unii Europejskiej i Sądu Najwyższego sprawiają, że coraz więcej osób posiadających kredyt w tej walucie decyduje się na złożenie pozwu do sądu przeciwko bankom. Tę poprawę statusu frankowiczów próbują wykorzystać nieuczciwe podmioty bez wiedzy i doświadczenia, które oferują im niskiej jakości usługi prawne. Profesjonalną pomoc frankowiczom w Krakowie mogą zapewnić jedynie wyspecjalizowane, sprawdzone kancelarie frankowe takie jak SubiGo. Zapoznaj się z naszą ofertą.

Uzyskaj kompleksową pomoc prawną

Kancelaria frankowa SubiGo dysponuje fachową kadrą prawniczą, która gwarantuje profesjonalne wsparcie na każdym etapie procesu frankowego. Korzystając z naszych kompleksowych usług, zapewniasz sobie:

 • bezkosztowe rozpoznanie i analizę sytuacji kredytowej,

 • niską opłatę początkową,

 • rzetelną prognozę potencjalnych kosztów rozliczeń,

 • sporządzenie pozwu frankowego oraz złożenie go w sądzie przez eksperta,

 • reprezentację na sali sądowej realizowaną przez renomowanego prawnika.

Osoby posiadającym kredyty frankowe w Krakowie zapraszamy do skorzystania z oferty SubiGo.

Czy doprowadzenie do unieważnienia umowy frankowej jest osiągalne?

Z doświadczenia wiemy, że fundamentalną kwestią interesującą frankowiczów jest to, czy unieważnienie umowy frankowej w Krakowie jest możliwe. Stwierdzenie nieważności umowy kredytowej, jak formalnie określa się unieważnienie, to cel, którego prawdopodobieństwo osiągnięcia zwiększyło się wraz z coraz częstszym, korzystnym orzecznictwem sądów. To rozwiązanie nie jest jednak realne w każdym przypadku, ponieważ szanse na powodzenie uzależnione są od typu zaciągniętego kredytu frankowego. Wskazać można dwa rodzaje zadłużeń we frankach szwajcarskich:

Jakie są typy kredytów frankowych?

Kredyty frankowe indeksowane charakteryzują się tym, że ich wartość oraz wypłata wyrażone są w polskiej walucie. W wyniku tego kredytobiorca wie, o jaką sumę się ubiega, ale nie ma wiedzy na temat tego, jaką kwotę będzie musiał zwrócić. Unieważnienie kredytu we frankach jest w tym przypadku nierealne, można natomiast doprowadzić do zwrotu nadpłaconych rat i zmniejszenia salda zadłużenia.

Szczególnie zainteresowani stwierdzeniem nieważności umowy frankowej mogą być osoby, które zaciągnęły kredyty frankowe denominowane. Wartość tego rodzaju zadłużenia wyrażana jest we frankach, natomiast całość wypłacana jest w złotówkach. Co z tego wynika? Może zaistnieć sytuacja, w której kredytobiorca otrzyma mniejszą kwotę niż szacował ze względu na to, że nie zdaje on sobie sprawy, jaka jest dokładna wartość jego kredytu. Na szczęście frankowicze, którzy obciążeni są zadłużeniem tego rodzaju, składając pozew frankowy, mają szansę na unieważnienie umowy frankowej.

Nie przystawaj propozycje ugody

Kancelarie frankowe w Krakowie zwracają uwagę na to, aby nie zgadzać się na propozycje ugody proponowane przez banki. Instytucje te chcą bowiem skorzystać z niewiedzy kredytobiorców, którzy mogą nie zdawać sobie sprawy, w jak korzystnym położeniu stawiają ich pozytywne dla nich wyroki frankowe. W obliczu takich rozstrzygnięć sądowych decyzja o ugodzie staje się najczęściej zwyczajnie nieopłacalna. Firmy świadczące fachową pomoc frankowiczom wskazują, że ten wybór nie tylko pozbawia osobę zadłużoną szansy na uwolnienie się od kredytu, ale może również powodować negatywne konsekwencje w przyszłości. Specjaliści podkreślają również, że pozew frankowy nie wpływa niekorzystnie na zdolność i historię kredytową, co sprawia, że nie należy się wzbraniać przed złożeniem go w sądzie.

Mimo przewagi finansowej banków frankowicze nie stoją na straconej pozycji. Renomowane kancelarie frankowe w Krakowie oferują wsparcie, które umożliwia podjęcie rękawicy w walce z bogatszym przeciwnikiem. Usługi SubiGo to pewność wysokiej jakości, kompleksowej obsługi prawnej realizowanej przez wykwalifikowanych specjalistów w dziedzinie kredytów frankowych.

 

Ekspercka pomoc dla frankowiczów w Krakowie

Jeśli posiadasz kredyt we frankach i szukasz prawników, którzy zapewniają pomoc frankowiczom w Krakowie, to zgłoś się do kancelarii SubiGo. Nasze usługi realizujemy również w innych polskich miastach, m.in.:

Kancelaria frankowa SubiGo to gwarancja kompetentnego doradztwa prawnego i profesjonalnej reprezentacji w sądzie. Skorzystaj z naszych usług.

Masz pytanie? Skontaktuj się  z nami!

Tymienieckiego 25c/296, Łódź

Napiszpomoc@kancelariasubigo.pl

 

Zadzwoń: (+48) 600 970 929

 • Biały Facebook Ikona
 • Biały Instagram Ikona
 • Biały LinkedIn Icon
 • Biały Twitter Ikona

Masz pytanie? Skontaktuj się  z nami!

Tymienieckiego 25c/296, Łódź

Napiszpomoc@kancelariasubigo.pl

 

Zadzwoń: (+48) 600 970 929

 • Biały Facebook Ikona
 • Biały Instagram Ikona
 • Biały LinkedIn Icon
 • Biały Twitter Ikona
bottom of page