top of page

Kancelaria frankowa Częstochowa

kred wal rec na kłopoty_edited.jpg

Problem kredytów frankowych trawi polskie społeczeństwo od wielu lat. W Częstochowie pomoc frankowiczom zapewnia kancelaria frankowa SubiGo, którą wyróżnia zespół wykwalifikowanych i doświadczonych prawników, a także indywidualne, empatyczne podejście do klienta. 

Wybór właściwego doradcy to kluczowa sprawa, ponieważ pokłosiem korzystnych dla kredytobiorców wyroków Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej i Sądu Najwyższego jest niestety pojawianie się coraz większej liczby niekompetentnych osób, które zarabiają kosztem zdesperowanych frankowiczów. Aby kredyt we frankach przestał spędzać sen z powiek osobom z Częstochowy, muszą one wraz z prawnikami złożyć odpowiedni pozew do sądu i następnie dobrze się zaprezentować na sali sądowej. Nie należy ufać w tej kwestii przypadkowym osobom – warto zdecydować się na profesjonalne usługi prawne oferowane przez specjalistów z kancelarii SubiGo.

Fachowa obsługa prawna 

Podmioty niosące pomoc frankowiczom z Częstochowy powinny zabezpieczać interesy klienta na każdym etapie postępowania kredytowego. Kancelaria frankowa SubiGo zapewnia kompleksową pomoc dla frankowiczów w Częstochowie oraz innych miejscowościach obejmującą:

 • zerowy koszt analizy sytuacji kredytowej,

 • niewielką opłatę wstępną,

 • merytoryczną prognozę ewentualnych kosztów rozliczeń,

 • fachowe sporządzenie pozwu frankowego, a także złożenie go w sądzie,

 • usługi kompetentnego prawnika z dużym stażem, który będzie reprezentować klienta na sali sądowej.

Jeśli posiadasz kredyt we frankach, to w Częstochowie pomoże Ci poradzić sobie z nim kancelaria SubiGo.

Jak osiągnąć unieważnienie umowy frankowej?

Jest to jedno z najczęstszych pytań, z którymi spotykają się kancelarie frankowe zarówno w Częstochowie, jak i w innych miastach. Pomoc frankowiczom w stwierdzeniu nieważności umowy frankowej – tak oficjalnie określa się potoczne unieważnienie umowy frankowej – ma obecnie większe szanse na powodzenie niż kilka lat temu. Nie należy jednak sądzić, że można to osiągnąć w przypadku każdego zadłużenia. To kredyt we frankach, a dokładnie jego rodzaj, decyduje o tym, jakie skutki może przynieść pozew.

Masz pytanie? Skontaktuj się  z nami!

Tymienieckiego 25c/296, Łódź

Napiszpomoc@kancelariasubigo.pl

 

Zadzwoń: (+48) 600 970 929

 • Biały Facebook Ikona
 • Biały Instagram Ikona
 • Biały LinkedIn Icon
 • Biały Twitter Ikona

W jakich przypadkach można unieważnić umowę frankową?

Istnieją dwa typy zadłużeń frankowych:

W przypadku kredytów denominowanych należy zwrócić uwagę na fakt, iż ich wartość wyrażana jest we frankach, a wypłata następuje w złotówkach. Niesie to za sobą poważne konsekwencje – frankowicz nie wie, ile wynosi dokładna wartość jego kredytu, przez co istnieje możliwość, iż otrzyma mniej pieniędzy niż oczekiwał. W tym wypadku kancelarie frankowe tworzą pozwy sądowe, które mają na celu osiągnięcie unieważnienia umowy frankowej.

Ze zgoła inną sytuacją mamy do czynienia w przypadku kredytów indeksowanych. Ich wartość oraz wypłata wyrażone są w złotówkach, co skutkuje tym, że kredytobiorca zna kwotę, o jaką się stara, ale nie zdaje sobie sprawy z tego, ile pieniędzy będzie musiał oddać do banku. W tej sytuacji pozew frankowy może doprowadzić do zwrotu nadpłaconych rat i zmniejszenie salda zadłużenia, ale nie daje szans na stwierdzenie nieważności umowy frankowej.

Uważaj na propozycje ugody

Kancelarie frankowe w Częstochowie, które oferują pomoc frankowiczom, przestrzegają przed pochopnym zgadzaniem się frankowiczów na ugody proponowane przez banki. Ze względu na liczne korzystne wyroki frankowe taka decyzja staje się zazwyczaj zupełnie nieopłacalna. Nie dość, że osoba zadłużona traci szansę na uwolnienie się od kredytu, to dodatkowo może zapewnić sobie różne kłopoty w kolejnych latach. Co istotne, fakt złożenia pozwu frankowego nie wpływa negatywnie na zdolność kredytową, dlatego też nie należy obawiać się postępowania kredytowego w sądzie.

Banki mają przewagę nad frankowiczami, ponieważ dysponują całymi działami prawnymi, które dbają o ich interesy. Kredytobiorcy powinni więc unikać prób rozwiązywania problemu frankowego na własną rękę. Korzystniejsze dla niech będzie zwrócenie się do specjalistów, którzy oferują pomoc frankowiczom w Częstochowie. Kancelaria frankowa SubiGo to gwarancja kompleksowych usług prawnych świadczonych przez doświadczonych fachowców. Wybierz naszą firmę i zapewnij sobie profesjonalną reprezentację w sądzie.

Skuteczna pomoc frankowiczom w Częstochowie

Doradztwo prawne oferowane przez specjalistów SubiGo to nieoceniona pomoc dla frankowiczów, których miejscem zamieszkania jest Częstochowa. Podejmujemy się również zleceń na terenie innych miast w całej Polsce, m.in.:

Skontaktuj się z nami i zagwarantuj sobie profesjonalne wsparcie prawne w zakresie kredytów frankowych.

Masz pytanie? Skontaktuj się  z nami!

Tymienieckiego 25c/296, Łódź

Napiszpomoc@kancelariasubigo.pl

 

Zadzwoń: (+48) 600 970 929

 • Biały Facebook Ikona
 • Biały Instagram Ikona
 • Biały LinkedIn Icon
 • Biały Twitter Ikona
bottom of page