top of page

Kancelaria frankowa Poznań

kred wal rec na kłopoty_edited.jpg

Korzystne wyroki TSUE i SN sprawiły, że osoby mające kredyty we frankach stanęły przed szansą na uwolnienie się od długu. Dobra kancelaria w Poznaniu, Warszawie czy Łodzi i jej fachowa pomoc to obecnie podstawa, jeśli chcesz osiągnąć zadowalający efekt na sali sądowej. Wybór właściwej firmy prawniczej nie jest prostą sprawą, ponieważ ze względu na zwiększającą się liczbę kredytobiorców chcących wysuwać roszczenia przeciwko bankom, na rynku pojawiło się wiele podmiotów bez wymaganych kompetencji, które zwodzą klientów i nie spełniają odpowiednich standardów. Osoby zmagające się z kredytem w szwajcarskiej walucie powinny zdecydować, aby ich sprawami zajęły się specjalistyczne kancelarie frankowe. Te wymagania spełnia kancelaria SubiGo, która od lat wspiera frankowiczów zamieszkujących Poznań w starciach sądowych z bankami.

Profesjonalna obsługa od A do Z

Osoby posiadające kredyty frankowe powinny zadbać, aby ich sprawą zajęła się kompetentna kancelaria frankowa. SubiGo gwarantuje kompleksową pomoc frankowiczom, przeprowadzając ich przez całe postępowanie kredytowe. Nasi specjaliści zapewniają usługi obejmujące:

 • darmowe rozpoznanie i przeanalizowanie umowy kredytowej,

 • znikomą opłatę początkową

 • rzetelne oszacowanie potencjalnych kosztów rozliczeń,

 • prawidłowe sporządzenie i złożenie pozwu frankowego do sądu,

 • profesjonalną reprezentację klienta na sali sądowej przez uznanego prawnika.

Jeśli ciąży Ci kredyt frankowy, kancelaria SubiGo jest szansą na uwolnienie się od tego problemu. Zapraszamy do kontaktu.

 

Jakie są szanse na unieważnienie umowy frankowej?

Kredyty frankowe są bardzo wymagającym zobowiązaniem, które trapi dłużników przez wiele lat. Nic więc dziwnego, że pokładają wielkie nadzieje w tym, iż pomoże im profesjonalna kancelaria frankowa. Najczęściej ich celem jest doprowadzenie do stwierdzenia nieważności umowy frankowej – kolokwialnie to pojęcie określa się jako unieważnienie umowy frankowej. W ostatnim czasie, dzięki korzystnym wyrokom frankowym, motywacja kredytobiorców do batalii sądowych znacznie wzrosła. Mają oni również większe szanse na osiągnięcie zamierzonego rezultatu.

Kiedy unieważnienie umowy frankowej w Poznaniu jest możliwe? Odpowiedź na to pytanie związana jest z rodzajem zaciągniętego kredytu frankowego. Wyróżnia się dwa rodzaje tych zadłużeń:

 • kredyty indeksowane,

 • kredyty denominowane.

Masz pytanie? Skontaktuj się  z nami!

Tymienieckiego 25c/296, Łódź

Napiszpomoc@kancelariasubigo.pl

 

Zadzwoń: (+48) 600 970 929

 • Biały Facebook Ikona
 • Biały Instagram Ikona
 • Biały LinkedIn Icon
 • Biały Twitter Ikona

Różnice między typami kredytów frankowych

Kredyty indeksowane są zadłużeniami, których wypłata oraz wartość określona jest w złotówkach. Frankowicze znają kwotę, o jaką się ubiegają, ale nie wiedzą, jaką sumę będą musieli oddać. W tym przypadku nie ma możliwości unieważnienia umowy frankowej – celem, do którego dąży kredytobiorca, jest zwrot nadpłaconych rat oraz zmniejszenie salda zadłużenia. 

Inne reguły obowiązują kredyty denominowane. Ich wartość wyraża się we frankach, natomiast wypłata kwoty następuje w złotówkach. W konsekwencji frankowicze nie wiedzą, jaka jest dokładna wartość kredytu, przez co może dojść do sytuacji, że otrzymają sumę niższą od oczekiwanej. Umowy o kredyty frankowe denominowane są możliwe do unieważnienia pod warunkiem, że kancelaria reprezentująca klienta złoży odpowiedni pozew frankowy i będzie kompetentnie reprezentować klienta w sądzie.

 

Czy ugoda z bankiem jest dobrym rozwiązaniem?

Kancelaria frankowa SubiGo oferuje kompleksowe wsparcie prawne dla frankowiczów zamieszkujących Poznań. Niekiedy decydują się oni jednak na skorzystanie z ugody zasugerowanej przez bank. W obliczu korzystnych wyroków frankowych jest to w większości przypadków duży błąd. Kredytobiorca traci szansę na profity płynące z wygranej sprawy, a jednocześnie może sobie przysporzyć kłopotów w przyszłości. Warto w tym miejscu podkreślić, że fakt złożenia pozwu frankowego w żaden sposób nie wpływa na historię kredytową frankowicza.

Aby nie dać się przechytrzyć bankom, należy skontaktować się ze specjalistami, którzy pomogą podjąć właściwe decyzje. SubiGo gwarantuje pomoc wykwalifikowanych prawników, którzy umożliwią klientowi wybrać optymalne rozwiązania.

 

Postaw na specjalistów z SubiGo

Osoby posiadające kredyty frankowe potrzebują profesjonalnego doradztwa frankowego, które w Poznaniu zapewnia kancelaria SubiGo. Świadczy ona wysokiej jakości usługi frankowe także w innych miastach Polski:

Wybierz SubiGo i daj sobie szansę na uwolnienie się od kredytu we frankach.

Masz pytanie? Skontaktuj się  z nami!

Tymienieckiego 25c/296, Łódź

Napiszpomoc@kancelariasubigo.pl

 

Zadzwoń: (+48) 600 970 929

 • Biały Facebook Ikona
 • Biały Instagram Ikona
 • Biały LinkedIn Icon
 • Biały Twitter Ikona
bottom of page